3 بازیکنی که با صحبت های رونالدو از حضور در رئال مادرید منصرف شدند؛ کینه یا نفرت؟

کریس رونالدو در همین تابستان بعد از صحبت با 3 بازیکن، آن ها را از حضور در رئال مادرید منصرف کرده است.

به گزارش وبسایت نود، رئال مادرید در این تابستان دست به ولخرجی زده و برای جبران فصل کابوس وار 19-2018، با توپ پر وارد بازار نقل و انتقالات شده است. اما به نظر می‌رسد اگر عامل “کریستیانو رونالدو” نبود، رئالی ها اکنون کهکشانی های بیشتری هم در اختیار داشتند. 

رونالدو تابستان 2018 با قراردادی به ارزش 112 میلیون یورو از رئال مادرید به یوونتوس پیوست. سفیدها نتوانستند فقدان ماشین گلزنی خود را با جذب مهره ای ارزشمند جبران کنند و در تمام طول فصل، نتیجه این فقدان را دیدند. این بار اما فلورنتینو پرز دست به جیب شده و با جذب ادن هازارد و لوکا یوویچ، آن ها را به پر کردن این جای خالی موظف کرده است.

می‌توان از این دو بازیکن به عنوان گل سرسبد خریدهای رئال در این تابستان نام برد، اما پرز برای جذب رودریگو، فرلاند مندی، ادر میلیتائو نیز هزینه های هنگفتی را انجام داده است. پل پوگبا می‌توانست کهکشانی بعدی رئال در تابستان 2019 باشد اما مقاومت منچستریونایتد و هزینه بالای انتقال او، ستاره فرانسوی را از رئال دور کرده و شاید او حتی با اصرار زیدان نیز به جمع رئالی ها ملحق نشود. اما در کنار تمامی این عوامل، نباید از عاملی به نام کریستیانو رونالدو نیز چشم پوشی کرد. 

به گزارش فاکس اسپورت، کریستیانو رونالدو در مورد 3 بازیکن مانند یک ایجنت عمل کرده و با صحبت های خود، مانع از حضور این بازیکنان در تیم سابق خود شده است؛ همان تیمی که رونالدو 9 سال در آن حضور داشت، 4 بار به همراهش قهرمان اروپا شد و آن را به عنوان برترین گلزن تاریخش ترک کرد. 

یکی از این بازیکنان پل پوگبا است. او بازیکن مورد علاقه زیدان است و پیش از این هم در صحبت هایی، از آرزوهای خود برای بازی تحت نظر زیزو سخن گفته بود. رئال نیز خود را برای پیشنهادی تا سقف 150 میلیون یورو آماده کرده بود اما اکنون به نظر می‌رسد که پوگبا قید حضور در برنابئو را زده و بازگشت به یوونتوس و حضور در کنار رونالدو را ترجیح می‌دهد.

ماتیاس ده‌لیخت دیگر بازیکنی است که بعد از دخالت رونالدو، مسیر خود را به سمت تورین تغییر داده است. صحبت رونالدو با ده‌لیخت کاملا آشکارا و در مقابل دوربین ها انجام گرفت و ده‌لیخت خود بعدا نیز پرده از صحبت های رونالدو برداشت. بعد از بازی نهایی لیگ ملت های اروپا بین دو تیم پرتغال و هلند، ستاره 34 ساله از ده‌لیخت خواسته که به او در تورین ملحق شود. در بین مشتریان ستاره هلندی، بارسلونا جدی ترین گزینه بود اما رئال نیز نیم نگاهی به جذب کاپیتان 19 ساله باشگاه آژاکس داشت.

در نهایت به بازیکنی می‌رسیم که از او به عنوان کریستیانو رونالدوی جدید یاد می‌کنند. او به همراه رونالدو چند هفته قبل قهرمانی در لیگ ملت های اروپا را جشن گرفت و پیش از آن که به اتلتیکومادرید نزدیک شود، در رادار رئال مادرید قرار داشت. در حالی که رئال مشغول بستن قرارداد با بازیکنان مورد نظرش بود، اتلتی خود را به فلیکس نزدیک تر کرد و در نهایت با قراردادی به ارزش 126 میلیون یورو او را به حدمت گرفت.

شاید تلاش رونالدو برای کشاندن پدیده ای چون ده‌لیخت و البته پوگبا به یوونتوس قابل درک به نظر برسد، اما صحبت های او با فلیکس برای ترجیح اتلتیکو به رئال کمی عجیب به نظر می‌رسد. به نظر می‌رسد یک سال بعد از پایان یک رابطه عاشقانه 9 ساله، رونالدو دیدگاهی متفاوت نسبت به تیم سابق خود پیدا کرده است.

7712


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *