مسی: می‌خواستم در سال ۲۰۱۴ از اسپانیا بروم؛ می‌ترسیدم نیمار به رئال مادرید برود

فوق ستاره آرژانتینی در سال ۲۰۱۴ به طور جدی به ترک بارسلونا فکر می‌کرده است.

به گزارش وبسایت نود، لیونل مسی آرژانتینی در بخشی از مصاحبه مفصلی که با رادیو کاتالونیا انجام داده در مورد تصمیم به ترک اسپانیا در سال ۲۰۱۴ و همچنین نگرانی‌اش از پیوستن نیمار به رئال مادرید صحبت کرده است. 

مسی در پاسخ به اینکه آیا تا به حال به ترک بارسلونا فکر کرده گفته:«اوقاتی در زندگی انسان وجود دارد که به خاطر شرایط موجود فکر میکند دیگر خسته شده و بریده است. چندین بار چنین حسی را تجربه کرده‌ام، به خصوص در سال 2013 و 2014 که مشکلات من با خزانه‌داری اسپانیا آغاز شد. واقعا دوران سختی بود. حس می‌کردم با من بدرفتاری می‌شود. وقتی همه آن اتفاقات افتاد، حس کردم باید بروم البته از اسپانیا و نه از بارسا. در آن زمان درها را برای بسیاری از باشگاه‌ها باز کردم اما هرگز پیشنهاد خاصی دریافت نکردم زیرا می‌دانستند من در بارسلونا خوشحالم و شرایط خوبی دارم.»

مسی در مورد شایعاتی که مبنی بر مخالفتش با جذب آنتوان گریزمن منتشر شده و همچنین علاقه‌اش به بازگشت نیمار گفته:«هنوز به آمادگی صددرصد نرسیده‌ام. طبیعی است که بعد از مصدومیت در اوج آمادگی نباشم اما بهتر و بهتر خواهم شد. گریزمان بازیکنی باهوش و باکیفیت است. او در حال تطبیق با باشگاه است. بازیکنانی که در بارسلونا رشد نکرده باشند، کار سختی برای تطبیق با شرایط باشگاه دارند. این که می‌گویند من نمی‌خواستم گریزمان به بارسلونا بیاید، یک دروغ است. سال گذشته گفتم گریزمان یکی از بهترین‌های دنیاست و همیشه از آمدن بهترین‌ها به بارسلونا استقبال می‌کنم. به همین دلیل بود دوست داشتم نیمار به بارسلونا بیاید چون او بازیکنی متفاوت است و یکی از بهترین‌هاست.  فکر می‌کنم نیمار با رفتن از بارسلونا پشیمان شد. البته این را باید از خودش بپرسید اما من فکر می‌کنم او پس از مدت کوتاهی، فهمید که ترک بارسلونا تصمیم اشتباهی بوده است.»

مسی درباره انتقاد اخیر جرارد پیکه از سران بارسلونا و هشداری که به آن‌ها از طریق رسانه داد هم گفته:« پیکه فردی صادق و باهوش است. او حرفی که به ذهنش می‌رسد را بدون ترس از تاثیری که می‌تواند داشته باشد، می‌زند. او فردی رک، شاد، بامزه و صمیمی است. او به من نگفته بود که می‌خواهد چنین حرف هایی بزند و من هم از شنیدن آن‌ها تعجب کردم. هر کسی که برای مدتی طولانی در این باشگاه باشد می‌داند که اوضاع چگونه است. من اگر جای پیکه بودم در رسانه‌ها چنین حرفی نمی‌زدم چون بنظرم باعث بدتر شدن وضعیت می‌شود.»

۱۹۷۷


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *