شانس برابر قطبی و گل‌محمدی برای هدایت پرسپولیس/ اقبال عمومی با یحیی

یحیی گل‌محمدی و افشین قطبی اصلی‌ترین گزینه‌های جانشینی برانکو ایوانکوویچ هستند.

به گزارش وبسایت نود، بعد از اینکه شب گذشته برخی ار رسانه‌های عربستانی خبری مبنی بر پیوستن برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس به باشگاه الاهلی عربستان منتشر کردند، گمانه زنی‌ها در مورد جانشین برانکو در باشگاه پرسپولیس آغاز شده است.

هیات مدیره باشگاه تا الان جلسه‌ای برای انتخاب جانشین برانکو نداشته اما به نظر می‌رسد مربی داخلی انتخاب مدیران پرسپولیس برای هدایت این تیم در لیگ نوزدهم باشد. در گزینه‌های داخلی علی دایی شانس کمی برای حضور روی نیمکت پرسپولیس دارد و افشین قطبی و یحیی گل‌محمدی گزینه‌های اصلی برای جانشینی برانکو هستند.
از شب گذشته بعد از خبر ترک باشگاه پرسپولیس توسط برانکو ایوانکوویچ اقبال عمومی روی حضور یحیی گل‌محمدی در این تیم بوده است. هواداران پرسپولیس در صفحات مجازی هم خواهان حضور یحیی در این تیم بوده‌اند.

پرسپولیسی‌ها برای انتخاب یحیی به عنوان سرمربی خود با یک مانع جدی رو به رو هستند. خبری که مبنی بر بند فسخ قرارداد یحیی با پدیده در صورت پیشنهاد باشگاه پرسپولیس منتشر شده بود، واقعیت ندارد و پرسپولیسی‌ها باید رضایت باشگاه پدیده را جلب کنند و تا این باشگاه رضایت ندهد گل‌محمدی نمی‌تواند به عنوان سرمربی پرسپولیس در لیگ نوزدهم انتخاب شود. 

1870
 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *