ربیع‌خواه: برای من ماندن در پرسپولیس از رفتن به قطر بهتر است

بازیکن تیم پرسپولیس به تمدید قراردادش با این باشگاه و رد کردن پیشنهاد یک تیم قطری واکنش نشان داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، محسن ربیع‌خواه در خصوص دیدار با ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس و تمدید قراردادش با این باشگاه گفت: ما دیدار خوبی با هم داشتیم و درباره خیلی از مسائل از جمله شایعاتی که به راه انداخته بودند، صحبت کردیم. صحبت‌های خیلی خوبی هم انجام شد و همچنین در باره مبلغ قرارداد با یکدیگر به صحبت پرداختیم که خوشبختانه تعامل خوبی هم به وجود آمد. قرار شد همچنان در خدمت پرسپولیس باشم و امیدواریم بتوانم عملکرد خوبی هم داشته باشم.

وی با بیان اینکه از شایعاتی که برای او ساخته شده ناراحت است افزود: نمی‌دانم که این شایعات از کجا درست شد و چه کسی آن را ساخت، اما می‌دانم برخی‌ها به دنبال این هستند که بگویند در پرسپولیس اختلاف‌نظر وجود دارد و در این بین برخی‌ها از این اختلافات سود می‌برند. می‌بینید که چنین شایعاتی به راه می‌افتد و اسم بازیکنان بزرگ را به زبان می‌آورند تا بخواهند در پرسپولیس تفرقه بیندازند.

بازیکن تیم پرسپولیس در خصوص گابریل کالدرون سرمربی این تیم هم افزود: به هر حال آقای کالدرون بازیکن بسیار بزرگی بوده و کارنامه مشخصی دارد و نیاز به تعریف و تمجید من نیست. همه می‌بینند که او در تمرینات چقدر انرژی می‌گذارد و نشان می‌دهد که کار برایش جدی و مهم است. آقای کالدرون در تمرینات خیلی جدی و پرانرژی است و این مسئله ما را هم ترغیب می‌کند تا با انگیزه بیشتری کار کنیم. همه ما از او انرژی خیلی خوبی می‌گیریم و خوشحالم که یک مربی پرانرژی به پرسپولیس آمده است.

ربیع‌خواه در پاسخ به این سوال که چرا به پیشنهاد تیم قطری که خواهان جذب او بود پاسخ مثبت نداد، افزود: نمی‌دانم شما این مسئله را از کجا فهمیدید؛ چراکه من دوست نداشتم این موضوع رسانه‌ای شود و برخی فکر کنند که بازارگرمی می‌کنم. به هر حال در این چند سالی که در پرسپولیس بودم، همیشه سال‌های خوبی داشتم و از نظر فوتبالی همه چیز برایم فوق‌العاده بود، به همین دلیل دوست ندارم که این شرایط فوق‌العاده زود تمام شود. به هر حال وقتی شما می‌خواهید از کشور خارج شوید و فوتبال بازی کنید، کار خیلی سخت است و شرایط متفاوتی را می‌طلبد، اما برای من ماندن در پرسپولیس خیلی بهتر بود. ماندن در پرسپولیس برای من حتی از قطر رفتن هم بهتر بود. شاید در قطر از نظر مالی برایم شرایط خیلی بهتر بود، اما این مسائل اهمیت ندارد و برای من مهم این است که بتوانم باز هم در پرسپولیس سال‌های خوب داشته باشم.

وی درباره عکسی که از محمد انصاری بازیکن پرسپولیس در حال گرفتن مصاحبه از ربیع‌خواه منتشر شده، اظهار‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: ما با هم شوخی داریم و او از بهترین دوستان من است که هر کسی او را می‌شناسد می‌داند که چقدر شوخ‌طبع است و برای همین اخلاق‌هاست که بین همه محبوب و دوست‌داشتنی است. او در آن صحنه می‌خواست با من شوخی کند و میکروفن را از دست یک خبرنگار گرفت تا از من مصاحبه بگیرد.

بازیکن پرسپولیس درباره اردوی این تیم در ترکیه که از امروز آغاز می‌شود، افزود: قطعا برگزاری این اردو به ما کمک زیادی خواهد کرد و می‌تواند از نظر بدنی به ما کمک زیادی کند. در این اردو مربی به وضعیت بازیکنان بیشتر آشنا می‌شود و امیدوارم ما هم در این اردو عملکرد خیلی خوبی داشته باشیم و بتوانیم برای یک فصل سخت خود را آماده کنیم. باید به‌گونه‌ای از حالا خودمان را آماده کنیم که در پایان فصل شادی را به هواداران هدیه بدهیم.

2051


اخبار مرتبط

 • غلامپور: از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم
 • کشتی قهرمانی جهان/ حریف هندی یزدانی از فینال انصراف داد؟/ مربی هند: سرمربی تصمیم می‌گیرد
 • منچسترسیتی ۸ – ۰ واتفورد؛ پپ برای رسیدن به رکورد فرگوسن یک گل کم آورد
 • فتحی: امیدوارم کارت زرد اسماعیلی بخشیده شود/بازیکنان روحیه خوبی برای دربی دارند
 • شماتیک احتمالی استقلال در دربی؛ علامت سوال بزرگ استراما
 • عکس/ رونمایی از طرح پیراهن استقلال و پرسپولیس در دربی
 • مرور بازیهای روز جمعه لیگ: فولاد، ترمز شهرخودرو را کشید
 • فردا جلسه تصمیم‌گیری درباره کارت اسماعیلی/حسن‌زاده:عسگری در ماجرای طارمی و حسینی نامه را امضا کرده بود
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *