دشت اول گل‌نزن‌های لیگ؛ علیپور و تبریزی در لیست انتظار

مهاجمان سرخابی‌ها یعنی علیپور و براندائو به همراه دیاباته و تبریزی نتوانسته‌اند به اولین گلشان برسند و فعلا طلسمشان پابرجاست. 

به گزارش وب‌سایت نود، هفته هفتم لیگ برتر با چهره‌های جدیدی در میان گل‌زن تیم‌ها همراه بود. مهاجمانی که طلسمشان شکسته شده و بعد از مدت‌ها پایشان به گل باز شد. در این میان تنها طلسمی که شکسته نشد مربوط به قرمزهای پایتخت بود. البته آبی‌ها هم به خاطر گل نزدن تبریزی و دیاباته می‌توانند رقیب سنتی‌شان را همراهی کنند اما قائدی و سجاد آقایی با گل‌هایشان باعث شده‌اند تا خط آتش آبی وضعیت بهتری داشته باشد. 

ساسان انصاری مهاجم تراکتور نه تنها موفق به گل‌زدن شد که توانست دبل کند. این در حالی است که او در 17 بازی قبلی خود برای تبریزی‌ها فقط یک گل به ثمررسانده بود! او اما مقابل نساجی دبل کرد تا شاید بتواند به روزهایی که یکی از گزینه‌های آقای گلی لیگ برتر بود برگردد.  سجاد شهباززاده هم از آن مهاجمانی بود که کم‌کم به نظر می‌رسید گل‌زدن یادش رفته است. شهباززاده 12 هفته بود که پایش به گل باز نشده بود و این طلسم مقابل گل‌گهر شکست. 

همچنین بازیکنانی مانند قاسمی‌نژاد، سوگیتا ، میمبلا هم دیگر بازیکنانی بودند که اولین گل فصلشان را دشت کرده و به تیمشان برای برد کمک کردند. این در حالی است که مهاجمان سرخابی‌ها یعنی علیپور و براندائو به همراه دیاباته و تبریزی نتوانسته‌اند به اولین گلشان برسند و فعلا طلسمشان پابرجاست. 

30388
 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *