خبیری: تصمیم جدیدی ابلاغ نشده، امیدواریم سازمان لیگ از قانون 50 – 50 دفاع کند و حق پرسپولیس ضایع نشود

مشاور مدیر عامل پرسپولیس گفت :بازی با تقسیم سکوها به شکل پنجاه پنجاه قانون است و امیدواریم حقی از تیم و میلیون ها هوادار پرسپولیس ضایع نشود.

به گزارش وب‌سایت نود، حسین خبیری مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: به باشگاه پرسپولیس تصمیم جدیدی درباره چگونگی تقسیم سکوها در بازی پرسپولیس و سپاهان اعلام و ابلاغ نشده است و امیدواریم فدراسیون و سازمان از حق میلیون ها هوادار پرسپولیس و قانونی که خود وضع کرده دفاع کند.

خبیری افزود: قانون گفته در جام حذفی سکوها پنجاه پنجاه تقسیم می شود. با آقای عرب مدیر عامل محترم باشگاه که صحبت می کردم تاکید داشتند تصمیم جدیدی جز این به باشگاه اعلام و ابلاغ نشده است. ایشان تاکید داشتند و ابراز امیدواری کردند که سازمان لیگ از قانونی که خود مصوب کرده دفاع کند.

مشاور مدیر عامل پرسپولیس گفت :بازی با تقسیم سکوها به شکل پنجاه پنجاه قانون است و امیدواریم حقی از تیم و  میلیون ها هوادار پرسپولیس ضایع نشود.

گفتنی است در خبرها آمده که قرار است در بازی نیمه نهایی جام حذفی تصمیم گرفته شده  هفتاد درصد سکوها با  سپاهان و سی درصد به پرسپولیس اختصاص یابد اما باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با نود اعلام  داشت این تصمیم  به آنها ابلاغ نشده است.

4416


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *