بسته پیشنهادی ناپولی برای خامس؛ رئال مادرید می‌پذیرد؟

ناپولی قصدی برای هزینه 50 میلیون یورو در این تابستان ندارد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، رئال مادرید و ناپولی بر سر انتقال خامس رودریگز، به مراحل پایانی مذاکرات خود رسیده اند و به نظر می‌رسد ستاره کلمبیایی قرار است در سومین تیم گوناگون شانس همکاری با کارلو آنچلوتی را داشته باشد. 

به دنبال ورود نفراتی مانند رودریگو گوئز، ادر میلیتائو، لوکا یوویچ، ادن هازارد و فرلاند مندی، نیاز به فروش برخی از بازیکنان کنونی رئال بیش از قبل احساس می‌شود. این در حالی است که به نظر می‌رسد کار رئال در این تابستان هنوز به پایان نرسیده و کهکشانی ها قرار است حداقل یک ستاره دیگر را هم به برنابئو بیاورند.

به نقل از گاتزتا دلواسپورت، آئورلیو دی‌لورنتیس مالک باشگاه ناپولی پیشنهاد 50 میلیون یورویی خود برای خامس را به دو بخش تقسیم کرده است؛ پرداخت 10 میلیون یورو در این تابستان و 40 میلیون یوروی دیگر در ژوئن 2020. این خبر توسط مارکا نیز تایید شده است.

این فرمول، که البته معلوم نیست مورد موافقت رئال قرار گیرد، بسیار مشابه فرمولی است که بایرن مونیخ در تابستان 2017 برای جذب ستاره کلمبیایی به کار برد. باواریایی ها در تابستان 2017 با قراردادی قرضی و دو ساله به ارزش 10 میلیون یورو (سالانه 5 میلیون یورو) خامس را به خدمت گرفتند و در قرارداد او، بند خریدی 42 میلیون یورویی برای تابستان 2019 گنجاندند؛ بند خریدی که ظاهرا قرار نیست فعال شود. 

خامس رودریگز در تابستان 2014 با قراردادی که ارزش آن 63 میلیون پوند تخمین زده شد، به رئال مادرید پیوست و در این تیم تحت هدایت کارلو آنچلوتی به میدان رفت. بعد از پایان فصل نخست و خروج آنچلوتی، اوضاع برای خامس به خوبی پیش نرفت و او در تابستان 2017 به بایرن پیوست تا دوباره برای کارلتو به میدان رود. رئال مادرید تمایلی برای نگه داشتن این بازی ساز ندارد و به نظر می‌رسد ناپولی، سومین نقطه پیوند آنچلوتی و خامس باشد. 

7712


اخبار مرتبط

 • غلامپور: از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم
 • کشتی قهرمانی جهان/ حریف هندی یزدانی از فینال انصراف داد؟/ مربی هند: سرمربی تصمیم می‌گیرد
 • منچسترسیتی ۸ – ۰ واتفورد؛ پپ برای رسیدن به رکورد فرگوسن یک گل کم آورد
 • فتحی: امیدوارم کارت زرد اسماعیلی بخشیده شود/بازیکنان روحیه خوبی برای دربی دارند
 • شماتیک احتمالی استقلال در دربی؛ علامت سوال بزرگ استراما
 • عکس/ رونمایی از طرح پیراهن استقلال و پرسپولیس در دربی
 • مرور بازیهای روز جمعه لیگ: فولاد، ترمز شهرخودرو را کشید
 • فردا جلسه تصمیم‌گیری درباره کارت اسماعیلی/حسن‌زاده:عسگری در ماجرای طارمی و حسینی نامه را امضا کرده بود
 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *