برای پوگبا، یوونتوس دو ستاره خود را به منچستریونایتد پیشنهاد می‌دهد

یوونتوس قصد دارد برای ترغیب یونایتد، دو بازیکن خود را هم به این تیم پیشنهاد دهد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از میرر، یوونتوس آماده است تا در پیشنهاد خود برای جذب پل پوگبا، دو بازیکن خود امره جان و ماریو مانژوکیچ را هم به منچستریونایتد بفرستد.

پوگبا در تابستان عنوان کرده بود که به دنبال چالشی جدید است و در همان زمان هم دو باشگاه یوونتوس و رئال مادرید را خواهان جذب خود می‌دید. 

پوگبای ۲۶ ساله شخصا تمایل به حضور در رئال مادرید و کار با زین الدین زیدان داشت، اما برچسب ۱۷۹ میلیون پوندی یونایتد بر روی پوگبا، از شدت علاقه رئال کاست و اکنون یوونتوس امیدوار است بدون حضور رقیبی جدی، منچستریونایتد را به این شیوه (معاوضه دو بازیکن) راضی به فروش پوگبا کند. او در سال های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ هم در یووه حضور داشته است. 

نشریه توتواسپرت، رسانه نزدیک به یوونتوس، عنوان کرده که بیانکونری تلاش خواهد کرد در کنار پرداخت وجه نقد، ماریو مانژوکیچ و امره جان را هم به منچستر بدهد.

مانژوکیچ ۳۳ ساله در تابستان هم در تیررس یونایتد بود و با وجود باقی ماندن در یوونتوس، جایی در برنامه های مائوریتسیو ساری ندارد. جان ۲۵ ساله هم بعد از خط خوردن از فهرست یووه در لیگ قهرمانان، نقش اندکی در ترکیب یوونتوس ایفا کرده است.

شاید برنامه یوونتوس برای معاوضه پرداخت رقمی کمتر باشد اما یونایتد حاضر نیست حتی در ازای دریافت دو بازیکن، خواسته های مالی‌اش را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. این مبلغ می‌تواند منچستر را در راه جذب مهم ترین اهدافش در تابستان ۲۰۲۰، دکلان رایس و کالیدو کولیبالی، یاری کند. 

۷۷۱۲


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *