اینزاگی: به این قهرمانی نیاز داشتیم؛ باستوس باید قربانی می‌شد

سرمربی لاتزیو بابت قهرمانی تیمش در جام حذفی ایتالیا واقعا خوشحال است.

به گزارش سایت نود، سیمونه اینزاگی، سرمربی لاتزیو پس از برتری 2 – صفر تیمش در فینال جام حذفی ایتالیا مقابل آتالانتا و هفتمین قهرمانی تاریخ باشگاه در این رقابت‌ها از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد.

او در پایان بازی اظهار داشت: یک شب فوق العاده مقابل هوادارانی شگفت انگیز رقم خورد. باید به آتالانتا هم تبریک بگویم. آن‌ها رقیب سرسختی هستند و بازی، مثل دیدارهایمان در سری A بود؛ با این تفاوت که  اتفاقات بازی به نفع ما رقم خورد. عملکرد خوبی داشتیم و واقعا راضی هستم. گفته بودم آن‌هایی که به عنوان بازیکن تعویضی به زمین می‌روند از بازیکنان اصلی مهم‌تر خواهند بود.

 اینزاگی در ادامه افزود: واقعا به این قهرمانی  نیاز داشتیم و حالا می‌توانیم  لذت ببریم. بازی نزدیک و متعادلی بود و در چنین دیدارهایی، ضربات شروع مجدد تعیین کننده هستند. در دقیقه 35 باستوس را تعویض کردم چون او باید در این بازی قربانی می‌‍شد. او یک کارت زرد داشت و مقابل رقیبی چون آتالانتا چنین چیزی خطرناک بود. پنالتی گرفته نشده برای آتالانتا را می‌پذیرم و گاسپرینی را درک می‌کنم. قبول دارم صحنه برخورد توپ به دست باستوس در محوطه جریمه ما پنالتی بود اما فراموش نکنید ماسیلو هم در نیمه اول باید اخراج می‌شد اما فقط کارت زرد گرفت.

1977


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *